IMG-20200529-WA0007.jpg

Naša MŠ je najstaršou materskou školou v Dolnom Kubíne. Je v centre mesta jediná a jej súčasťou je veľká záhrada s ihriskom. Materská škola má 4 triedy. Dva pavilóny sú spojené priestrannou jedálenskou časťou a priestorom na telovýchovné aktivity- telocvičňou.

Priestory sú krásne a veľké, usporiadané tak, aby vyhovovali pre rôzne skupinové

či individuálne činnosti detí.

Každá z piatich tried má svoju herňu, spálňu a spoločnú jedáleň. Triedy sú dostatočne vybavené nábytkom. Zdravotné a hygienické zariadenia sú pri každej triede. Odpovedajú počtu detí, sú zdravotne nezávadné a bezpečné. Interiér materskej školy je estetický, dotváraný prácami detí a personálom MŠ.

Na budovu MŠ bezprostredne naväzuje záhrada s ihriskom. Záhrada je vybavená preliezkami, pieskoviskom s bezbarierovým prístupom a voľným priestorom na hranie sa
a uskutočňovanie rôznych aktivít organizovaných našou materskou školou.

Všetky vnútorné aj vonkajšie priestory spĺňajú bezpečnostné a hygienické normy. Prevádzka v materskej škole je od 6.30 do 16.30 hod. Počas letných prázdnin sa prevádzka preruší na jeden mesiac. Počas prerušenia prevádzky májú deti možnosť navštevovať náhradnú MŠ.

Zamestnanci

Riaditeľka MŠ

Stela Mihálová

Učiteľky